[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

Діючі грантові програми підтримки

22.05.2019 в 7:22

МОМ набирає учасників нового проекту з підтримки бізнесу

 

Програма надання фінансової допомоги для збереження існуючих робочих місць через підтримку функціонування бізнесу в умовах епідеміологічної ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів

 Тип допомоги

Донорські програми

Термін дії

Безстроково

Територія програми

Донецька обл., Луганська обл.

Вид допомоги

Грант

Заявник

Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес

Виконавець

Данська Рада у справах Біженців – Данська Група з розмінування

Сфера діяльності

Виробництво, Послуги, Торгівля

Про що?

Данська Рада у справах Біженців – Данська Група з розмінування (DRC-DDG) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) і уряду Великої Британії надає фінансову допомогу власникам мікро, малого та середнього бізнесів на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень в країні.

Головна ціль програми: збереження існуючих робочих місць шляхом надання можливостей для безперебійного функціонування бізнес-діяльності в умовах епідеміологічної ситуації в Україні. Для цього надається фінансова допомога власникам мікро, малого та середнього бізнесу на адаптацію / перепрофілювання / переорієнтацію бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць.

 Для кого?

Суб’єкти мікро, малого та середнього бізнесів підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей.

Допомога надається тим бізнесам, які планують зберегти існуючі робочі місця шляхом адаптації / перепрофілювання / переорієнтування своєї бізнес-діяльності в умовах поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень.

Для чого?

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 5000,00 доларів США в залежності від кількості робочих місць, які планується зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу, пов’язаних з адаптацією / перепрофілюванням / переорієнтацією бізнес-діяльності. (Допомога буде перераховуватися на банківський рахунок в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування допомоги. Одержувач фінансової допомоги зобов’язаний буде сплатити всі податки відповідно до чинного законодавства України).

Що потрібно?

Подати заявку можна за посиланням: https://lap.drc.ngo/user/form-sme-covid-19/

 Де знайти детальну інформацію?

Сайт Програми: DDC-DDG

Телефони для довідок:

  • 063 952 56 34 Марина (південні райони Донецької області)
  • 063 252 67 27 Надія (Луганська область, північні райони Донецької області)

Крім цього..

При розгляді заявок будуть враховуватися такі критерії:

  • Діючий бізнес, який був рентабельним до поширення коронавірусу COVID-19 і введення карантинних заходів;
  • Детальний бізнес-план і чітке розуміння схеми реалізації ідеї адаптації / перепрофілювання / переорієнтації існуючої бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних заходів, з акцентом на збереження робочих місць;
  • Відсутність юридичних і правових перешкод, а також порушень чинного законодавства до здійснення бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних заходів.

Фінансова допомога для мікробізнесу та самозайнятих осіб

Тип допомоги

Донорські програми

Термін дії

Безстроково

Територія програми

Донецька обл., Луганська обл.

Вид допомоги

Грант

Заявник

Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес

Виконавець

Данська Рада у справах Біженців – Данська Група з розмінування

Сфера діяльності

Виробництво, Послуги, Торгівля

Про що?

Данська Рада у справах Біженців – Данська Група з розмінування (DRC-DDG) за фінансової підтримки за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) і уряду Великої Британії надає фінансову допомогу власникам мікро бізнесу та самозайнятим особам на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування та адаптації їхньої бізнес-діяльності/самозайнятості в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних обмежень в країні.

Для кого?

Учасники програми:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО), а також
  • місцеві жителі, що зареєстровані та проживають на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

Допомога надається тим, чия економічна активність постраждала або перестала функціонувати внаслідок епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних обмежень.

Для чого?

Головна ціль програми: надання можливостей для безперебійного функціонування мікро бізнес-діяльності та самозайнятості в умовах епідеміологічної ситуації в Україні. Для цього надається фінансова допомога на адаптацію/перепрофілювання бізнес-діяльності /самозайнятості з метою отримання постійного доходу.

Що потрібно?

Подати заявку можна за посиланням

При розгляді заявок будуть враховуватися наступні критерії:

Актуальність ідеї та реальна можливість адаптації/перепрофілювання існуючої бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів;

Відсутність юридичних та правових перешкод, а також порушень чинного законодавства щодо здійснення бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів;

Бізнес-діяльність або самозайнятість була головним джерелом доходу, який суттєво зменшився або втрачений в результаті епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів;

Фінансова та соціальна вразливість сім’ї.

Що ти можеш отримати?

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 1000,00 доларів США в залежності від наслідків для мікро-бізнесу та самозайнятості, пов’язаних з COVID-19, бізнес-ідеї, а також від індивідуальних потреб заявника (допомога буде перераховуватися на банківський рахунок в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування допомоги).

Де знайти детальну інформацію?

DRC-DDG

Телефони для довідок:

063 952 56 34 Марина (південні райони Донецької області)

073 066 53 38 Михайло (Луганська область, північні райони Донецької області)

093 037 29 03 Олександр (Луганська область, північні райони Донецької області)

DRC-DDG відкриває новий конкурс грантової підтримки до 5000,00 доларів США

Допомога надається на підтримку бізнес-діяльності та збереження існуючих робочих місць (з огляду на епідеміологічну ситуацію, поширення коронавірусу COVID-19 і введення карантинних обмежень).

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 5000,00 доларів США в залежності від кількості робочих місць, які планується зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу, пов’язаних з адаптацією / перепрофілюванням / переорієнтацією бізнес-діяльності. (Допомога буде перераховуватися на банківський рахунок в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування допомоги.

Одержувач фінансової допомоги зобов’язаний буде сплатити всі податки відповідно до чинного законодавства України).

Учасники програми: суб’єкти мікро, малого та середнього бізнесів підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей.

Допомога надається тим бізнесам, які планують зберегти існуючі робочі місця шляхом адаптації / перепрофілювання / переорієнтування своєї бізнес-діяльності в умовах поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень.

Подати заявку можна за посиланням:https://lap.drc.ngo/user/form-sme-covid-19/.

Детальніше за посиланням: https://bizshid.com/grants/2115-drc-ddg-vidkryvaie-novyi-konkurs-hrantovoi-pidtrymky-v-rozmiri-do-5000-00-dolariv-ssha?fbclid=IwAR1phNeyfj_Sd9lGPusk9jUfqzAHtE9vxoULbicfePZGU-ElSMcqeDtq7DE

print