Структурні підрозділи (амбулаторії та фельдшерські пункти)

Структурні підрозділи Комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

НазваМісцезнаходженняЗавідувачГрафік роботиТелефон
Гришинська амбулаторія85345 Покровський район, с.Гришине, пров.Гагаріна,16Ярова Катерина Віталіївна

Пн-суб

з 8-00 до 17-00

53 92 38
ФП с.Лисівка

85362 Покровський район, c.Лисівка

вул.Центральна, 67

Рудь Тамара Василівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 87 95
ФП Новопавлівка

85363,

с.Новопавлівка, вул.Яблунева, 130

Шуваєва Катерина Олександрівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 87 00
ФП Даченське

85362 Даченське,

вул. Миру,5а

Лигач Любов Вікторівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 87 11
Сергіївська амбулаторія85333 Покровський район, с.Сергіївка, вул.Центральна,18а

Пн-суб

з 8-00 до 17-00

53 52 38
ФП с.Звірове85305 с.Звірове, вул.Сазонова,89Сатвалова Людмила Федорівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 82 17
ФП Солоне85360 с.Солоне, вул.Центральна, 52  
ФП Піщане

85360 с. Піщане,

вул. Шахтарська, 11

Соболь Наталія Анатоліївна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 82 18

Новоолександрівська

амбулаторія

85352 Покровський район, с.Новоолександрівка, вул.Гагаріна,52

Пн-суб

з 8-00 до 17-00

53 22 45

53 22 38

ФП Воздвиженка85352 с.Воздвиженка, вул.Садова,20 53 27 17
ФП Прогрес85351 с.Прогрес, вул.Гагаріна,10Тімофєєва Оксана Миколаївна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 24 70
Удачненська амбулаторія85334 Покровський район, смт.Удачне, вул.Сєвєрна,6Хасанова Любов Михайлівна

Пн-суб

з 8-00 до 17-00

53 35 19

53 35 38

ФП Новосергіївка85334 Новосергіївка 53 34 94
ФП Новомиколаївка85334 Новомиколаївка, вул.Центральна,б/нЄфремова Ганна Володимирівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 34 46
ФП Котлине85305 Котлине, вул.Спортивна, 2/2Кожушко Валентина Семенівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
ФП Перше Травня85305 Перше Травня, вул.Гагаріна, 9Ковтун Лідія Михайлівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
Срібненська амбулаторія85373 Покровський район, с.Срібне, вул.Дружби,57Пронін Володимир Михайлович

Пн-суб

з 8-00 до 17-00

53 12 14
ФП Ясенове85373 с.Ясенове, вул.Світанку, 104Доценко Валентина Федорівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
ФП Горіхове

85373 с.Горіхове,

м-н Новий,128

Якименко Надія Миколаївна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
ФП Сонцівка

85374 с. Сонцівка,

вул. Центральна, 33а

Федоренко Тетяна Валеріївна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 02 88
ФП Зоря

85374с.Зоря,

вул.Центральна,42

Костенко Любов Федорівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
ФП Берестки85373 с. Берестки, вул.Центральна,37аБабкіна Ірина Олексіївна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
Миколаївська амбулаторія

85347 Покровський район,с.Миколаївка,

вул.Гагаріна,б/н

Сурманідзе Гела Варламовч

Пн-суб

з 8-00 до 17-00

53 04 41
ФП Птиче

85347с.Птиче,

вул.Толбухіна,38

  
ФП Калинове

85382 с.Калинове,

вул.Воронцова,69

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
ФП Новожеланне

85347 с.Новожеланне,

вул.Польова,1

  
ФП Михайлівка

85380 с.Михайлівка,

вул.Шкільна,32

Теслєва Юлія Сергіївна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 01 52
ФП Мемрик

85380 с.Мемрик,

вул.Центральна, б/н

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
Гродівська амбулаторія

85330 Покровський район, смт.Гродівка,

вул.Шкільна,31а

Дзюбан Людмила Вікторівна

Пн-суб

з 8-00 до 17-00

53 21 32

53 21 82

ФП Красний Яр

85348 Красний Яр,

вул. Центральна,5

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 21 12
ФП Сергіївка85350 с.Сергіївка, вул.Центральна,98  
ФП Іванівка

85350 с.Іванівка,

вул.Центральна,70

Луценко Любов Іванівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 23 24
Новоекономічна амбулаторія

85340 Покровський район, смт.Новоекономічне,

вул.Гоголя,41

Сінгур Леонід Олександрович

Пн-суб

з 8-00 до 17-00

53 72 41
ФП Малинівка

85343 с.Малинівка,

вул.Центральна,б/н

Бончева Вікторія Едуардівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 71 38
ФП Миролюбівка

85344 с.Миролюбівка,

вул.Центральна,б/н

Наумова Інна Миколаївна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 73 26
ФП Рівне

85325с.Рівне,

вул.Центральна,24

Абієв Наджаф Нуфу огли

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 81 12
ФП Красний Лиман

85311 с.Красний Лиман,

вул.Контемірова,б/н

Ковальова Ірина Миколаївна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
Новотроїцька амбулаторія

85345 Покровський район, с.Новотроїцьке,

вул.Центральна, 25ж

Цвєтова Ганна Вікторівна

Пн-суб

з 8-00 до 17-00

53 14 43

53 14 38

ФП Новоолексіївка

85364 с.Новоолексіївка,

вул.Донецька,16

Шевченко Надія Миколаївна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

ФП Петрівка

85364 с.Петрівка,

вул.Центральна,26-2

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 03 16
ФП Новоєлизаветівка85372с.Новоєлизаветівка, вул.Широка,17Матлай Тетяна Олександрівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 13 34
ФП Пушкіно

85372 с. Пушкіно,

вул.Гагаріна,20

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

 
ФП Успенівка

85371 с.Успенівка,

вул.Центральна, 29а

Кисельова Юлія Олегівна

пн-п’ятн

з 8-00 до 15-42

53 11 59