Павло Кириленко представив очільників новостворених МВА у Покровському районі та нових голів Покровського та Волноваського району

10.09.2022 в 12:00

9 серпня 2022 року голова Донецької ОДА, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко представив голову Покровської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимира Замотаєва та очільників новостворених міських військових адміністрацій у Покровському районі: Андрія Бондаренка, начальника Добропільської міської військової адміністрації; Юрія Ключку, начальника Мирноградської міської військової адміністрації; Анатолія Немченка, начальника Селидівської міської військової адміністрації.
Павло Кириленко підкреслив: “Всі вони — досвідчені управлінці, які вже показали себе ефективними в роботі, зокрема, і в нашій області.
Переконаний, що довіру — передусім, Президента України — кожен із них виправдає.
Голови військових адміністрацій, як завжди, будуть щільно співпрацювати з військовиками та правоохоронцями — це запорука успішної боротьби проти російської федерації.
Із цивільних питань першочергове — опалювальний сезон. Підготовку до нього обговорили вже зараз.”

Перед всіма нами стоять складні задачі. Впевнений — впораємося.”