День незалежності України

24.08.2022 в 8:00

Шановні жителі району!

Щиро  вітаємо вас з державним святом –  Днем незалежності України!Це головне державне свято символізує споконвічне прагнення українського народу  до свободи, його готовність відстоювати територіальну цілісність, захищати суверенітет та демократичні цінності.

Україна – в серці кожного з нас. І ми всі об’єднані теплим почуттям любові і вдячності до своєї Батьківщини.

Вшановуючи сьогодні творців незалежності, пам’ять загиблих за Україну героїв, пам’ятаймо, що незалежність – це не лише суверенна держава. Незалежність – це й вільні духом люди, які цінують свободу, це відповідальні громадяни, які завжди готові відстояти себе, свої родини, свою країну.

Висловлюємо слова подяки і великої шани справжнім патріотам – тим, хто сьогодні  боронить і відстоює державну незалежність, не шкодуючи власного життя.  Низькій уклін нашим славним бійцям.

Від усієї душі зичимо всім міцного здоров’я, миру на рідній землі,  добра, достатку, щедрої долі, успіхів в усіх справах і починаннях заради  нашої  незалежної  України, добробуту її народу.

З Днем незалежності! Слава Україні!

райдержадміністрація, районна рада