[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

Повір у себе: твої можливості та компетенції

23.11.2021 в 13:23

В Україні проживає понад 2 млн. людей з інвалідністю. Значна частина цієї категорії громадян перебуває в соціальній ізоляції. Люди з інвалідністю мають перешкоди у здобутті освіти, працевлаштуванні, доступності, що негативно впливає на їхню  інтеграцію та адаптацію у суспільство, є причиною виникнення конфліктних ситуацій. Тому в організації роботи з соціально-психологічної реабілітації людей з інвалідністю дуже важливою є кваліфікована  психологічна підтримка.

З цією метою в рамках проведення Декади зайнятості для осіб з інвалідністю                     19 листопада в Покровському міському центрі зайнятості відбувся вебінар за участі фахівців Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровська.

Під час тренінгу психологи  Наталія БЕРЕЖКО та Марія СТЕПАШКІНА  ознайомили  присутніх з поняттям “стресу” та ефективними прийомами й техніками боротьби з ним, способами індивідуального виходу зі стресових ситуацій. Учасники мали змогу у формі тренінгу попрацювати над розвитком навичок концентрування уваги в складних стресових ситуаціях, знаходження власних ресурсів в їх подоланні.

print