[bvi]
  • Українська
  • English

Проект розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації ” Про організацію громадських  робіт на 2019 рік”

18.01.2019 в 13:37

Про організацію

громадських  робіт на 2019 рік

Відповідно до статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», статтей 6, 24, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  пункту 7 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 20 березня 2013 року № 175, та з метою забезпечення тимчасової зайнятості незайнятого населення для виконання суспільно – корисних видів робіт, які сприятимуть соціальному розвитку Покровського району:

1. Організувати у 2019 році проведення громадських робіт для безробітних та інших категорій осіб, шляхом створення тимчасових робочих місць на території Покровського району за участю Покровського міського центру зайнятості Донецької області.

2. Затвердити:

1) перелік видів громадських робіт, які організовуються на території Покровського району у 2019 році, що мають суспільно – корисну спрямованість та відповідають потребам громад і сприяють їх соціальному розвитку (додається).

2) перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт  у 2019 році (додається).

3. Рекомендувати роботодавцям, яким необхідні робітники на проведення громадських робіт:

1) у разі виникнення потреби в організації громадських робіт укласти договір з Покровським міським центром зайнятості Донецької області на проведення таких робіт;

2) створити тимчасові робочі місця для проведення громадських робіт;

3) укласти строкові трудові договори з особами, що беруть участь у громадських роботах.

4. Фінансування організації громадських робіт здійснювати за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

5. Юридичному відділу райдержадміністрації (Зима) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

7. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на Покровський міський центр зайнятості Донецької області (Толмачов), контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Зябрева О.А.

Проект розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації ” Про організацію громадських  робіт на 2019 рік”

Перелік видів громадських робіт, які організовуються на території Покровського району у 2019 році, що мають суспільно – корисну спрямованість та відповідають потребам громади і сприяють її соціальному розвитку

Перелік роботодавців за участю яких планується організація громадських робіт у 2019 році

print