Історія села

В південно-західній частині Покровського району, на землях здатних давати високі врожаї хліба, фруктів та овочів, розкинулися села Новоєлизаветівської сільської ради, заснованої постановою виконавчого комітету Донецької обласної ради від 24.12.1985 р.

Центр сільської ради – село Новоєлизаветівка, засноване в 1883 році багатими  селянами з Таврії на схилах широкої балки. До складу сільської ради входять селища Котлярівка ( 1950), Надеждинка ( 1925), Пушкіне (1943). Територія сільської ради становить 6218 га,  із них сільгоспугіддя складають 5379 га., в тому числі рілля – 4511 га.

Чисельність населення станом на 01.01.2018 року становить 952 чол., в т. ч. в селі Новоєлизаветівка 549 чол.,

в селищах:

Надеждинка 271 чол.,

Пушкіне 98 чол.,

Котлярівка 34 чол.

На території сільської ради знаходиться Новоєлизаветівський НВК, сільський клуб, бібліотека, заклади охорони здоров’я: Новоєлизаветівський та Пушкінський ФАПи, заклади торгівельного обслуговування населення. В 2017 році в сільському клубі проведено капітальний ремонт покрівлі, внутрішній капітальний ремонт клубу заплановано на цей рік. В 2017 році на ремонт Новоєлизаветівського НВК сільською радою делеговано 900 тис. грн.

З 2017 року розпочато вуличне освітлення населених пунктів сільської ради, яке буде закінчене в цьому році.

В минулому році сільською радою було придбані та встановлені дитячий та спортивний майданчики в селищі Надеждинка.

В сільському будинку культури діє народний хор «Перлина», вокальний ансамбль «Родзинка», дитячий танцювальний колектив «Джерело».

В центрі села Новоєлизаветівка в 1966 році встановлено обеліск, на якому навічно викарбувані імена воїнів-визволителів, загиблих у роки Другої світової війни. В селищі Котлярівка дотепер мешкає Корнієнко Яків Іванович, 1926 року народження,  інвалід Великої Вітчизняної війни.

Сучасність диктує нові підходи до організації форм господарювання. На сьогодні на території сільської ради діють фермерські господарства «Новоєлизаветівське», «Кроха», «Санін»  та дільниця № 3 СТОВ «Агрофірма «Дружба», які спеціалізуються на вирощуванні зернових культур.

Віримо, що наші села мають майбутнє: багате і світле, здійсняться мрії і бажання.