Повідомити про корупційне правопорушення

Покровська районна державна адміністрація співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

 

Канали для надання повідомлень

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

Письмове повідомлення може надійти:

1) поштою на адресу райдержадміністрації: 85300 Донецька область,              м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11;

У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка «Про корупцію».

2) засобами електронного зв’язку, шляхом направлення повідомлення електронною поштою на адресу: krs.a@dn.gov.ua;

3) особисто від викривача до приймальні райдержадміністрації, що знаходиться за поштовою адресою райдержадміністрації;

4) під час проведення особистого прийму голови райдержадміністрації, першого заступника голови або заступника голови райдержадміністрації згідно із затвердженим графіком.

Усне повідомлення може бути викладене викривачем:

1) на особистому прийомі голови райдержадміністрації, першого заступника голови або заступника голови райдержадміністрації згідно із затвердженим графіком.

2) на Гарячу лінію Покровської райдержадміністрації за номером телефону (0623)52-13-38, на «Телефон довіри» за номером (06239) 2-51-36, який працює у робочі дні з 08 год. 00 хв. до 12.00 та з 13 год. 00 хв.                         до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю – до 16.00).

 

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

  • прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
  • тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
  • прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через електронну пошту Покровської районної державної адміністрації, направляються з підписом у сканованому вигляді.

Зразок форми Повідомлення про корупцію*_

* інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції», яке подається через електронну пошту Покровської районної державної адміністрації, з підписом у сканованому вигляді.

Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 України «Про запобігання корупції».