У День Святого Миколая діти отримали подарунки від доброго чарівника.

20.12.2019 в 12:36

В Покровському районі щороку до Дня Святого Миколая здійснюється придбання новорічних подарунків за кошти районного бюджету для дітей із сімей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: дітям сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування, дітям з інвалідністю, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям загиблих шахтарів, дітям, загиблих військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти батьки яких є учасниками бойових дій операції об’єднаних сил, дітям із сімей які опинились в складних життєвих обставинах. В цьому році виділено понад 60 тис гривен і 933 дитини отримають особисто подарунок від Святого Миколаю.

19 грудня 2019 року працівники відділу культури райдержадміністрації, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та служби у справах дітей райдержадміністрації завітали до Гришинської сільської ради та вручили  70 солодких новорічних  подарунків, дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

З нагоди святкування Дня Святого Миколая  в усіх закладах культури та освіти проводяться тематичні заходи .