Зустріч з благодійним фондом

12.02.2023 в 11:09

11 лютого 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ прийняв участь у  зустрічі з представниками Благодійного фонду “Воз’єднання” та Tulcea Humanitarian Logistikcs Hub. 30 генераторів потужністю 5,5 кВт одержала сьогодні Донеччина від Благодійного фонду «Возз’єднання» та Tulcea Humanitarian Logistics Hub.
Це вже не перша допомога – раніше Благодійний фонд «Возз’єднання» передав понад 4500 продуктових наборів.
За дорученням начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка його заступник Максим Сандига і керівництво Покровської районної та міської військових адміністрацій зустрілися з представникам фонду і висловили вдячність за підтримку. Для жителів Донецької області вона дуже важлива.