[bvi]
  • Українська
  • English

Зустріч у консалтинговому просторі

13.02.2020 в 11:34

12 лютого 2020 року у Покровському міському центрі зайнятості пройшла зустріч у консалтинговому просторі. Учасниками заходу стали представники: Покровської міської ради, Покровської райдержадміністрації та ГО «Покровський молодіжний бізнес-центр ДЕПО».
Під час заходу були розглянуті питання щодо реалізації програми, спрямованої на розвиток підприємницьких навичок молоді міста Покровська та ознайомлення старшокласників з бізнес-середовищем регіону. Також, обговорили кроки щодо реалізації програми та план спільних дій. Присутні були ознайомлені з новим державним проектом щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та
малого підприємництва під назвою «Доступні кредити 5-7-9%».
«Розвиток молодіжної підприємницької діяльності потрібно розглядати як об’єктивну необхідність і реальність сучасного етапу розвитку українського суспільства, яка дозволяє, з одного боку, поліпшити матеріальне становище її учасників, з іншого – забезпечує потужну соціальну підтримку молодого покоління на майбутнє. Тому фахівці Покровського МЦЗ готові до активної співпраці у цьому напрямку», – наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.
Даний напрямок є актуальним, бо допоможе посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку регіону.

print