Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровський РВА

27.09.2023 в 18:23

27 вересня 2023 року відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській РДА, РВА під головуванням заступника голови Покровської РДА, районної військової адміністрації Олександра Фоменко, за участі Дмитра Пожарського представника департаменту соціального захисту облдержадміністрації та членів координаційного центру в онлайн режимі. Були розглянуті питання щодо стану реалізації “наздогоняючої” cach-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту, та краснухи серед дитячого населення в Покровському районі. Реалізація ветеранської політики з підтримки захисників та захисниць.