Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації

28.03.2024 в 13:55

Сьогодні, 28 березня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Фоменка в режимі відео конференції пройшло чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації. В засіданні прийняли участь представники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники військових адміністрацій, державних органів, а також громадських організацій.

На поряду денному було розглянуто декілька питань.

Провідний спеціаліст відділу соціальної підтримки пільгової категорії громадян та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Федишина доповіла про оздоровлення дітей пільгових категорій Покровського району у 2023 – 2024 роках під час дії воєнного стану.

Далі в ході засідання керівник відділу мобільних груп реагування Міжнародного комітету порятунку Богдан Бондаренко розповів про інтегровані послуги, які надаються IRC (Міжнародний комітет порятунку) людям, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації.

У підсумку обговорили проблемні питання та подальшу співпрацю між територіальними громадами Покровського району та Міжнародною організацією.