Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській райдержадміністрації

26.04.2024 в 14:30

26 квітня 2024 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Фоменка в режимі відео конференції пройшло засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації. В засіданні прийняли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники військових адміністрацій, державних органів, а також громадських організацій.
На поряду денному було розглянуто декілька питань.
Заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова доповіла про основні програми та послуги Державної служби зайнятості, які існують для внутрішньо переміщених осіб.
Під час розгляду другого питання головний лікар КНП «ЦПМСД» Гродівської селищної ради Покровського району Інна Оніпко розповіла про реалізацію Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»