Засідання комісії

28.02.2023 в 21:53

Під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації ЗАМОТАЄВА Володимира Валентиновича проведено засідання районної  тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної  плати (грошового  забезпечення), пенсій, стипендій та  інших соціальних виплат

На засіданні тимчасової комісії заслухано питання «Про стан погашення заборгованості із заробітної плати по підприємствам Покровського району у січні 2023 року» та «Стан погашення заборгованості із заробітної плати по підприємству ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська».

Вирішили керівникам підприємствам-боржникам взяти до уваги  про персональну відповідальність  за несвоєчасну  виплату  заробітної плати,  а також   забезпечити своєчасну виплату поточної заробітної плати  з метою недопущення зростання (виникнення нової)  заборгованості з неї, складання графіків погашення заборгованості із заробітної плати  з урахуванням  фінансових можливостей (прогнозних показників  отримання  та використання фінансових ресурсів), а також забезпечення виконання цих графіків.