[bvi]
  • Українська
  • English

За останню добу ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло ще для 1 тисячі родин регіону

09.06.2024 в 20:47

За вчора фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося поновити електрику у 6 населених пунктах. Знову мають світло в оселях 1 тисяча родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.
8 червня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли потрапити до низки пошкоджень мереж через обстріли, відновити їх та повернути електрику у 6 населених пунктів. Електропостачання повернулося в оселі 1004 родин прифронтової Донеччини.
Обстріли Донецької області продовжуються. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 837 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print