[bvi]
  • Українська
  • English

За добу у Донецькій області енергетики ДТЕК повернули електрику для 7,3 тисячі родин

13.03.2023 в 15:09

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відремонтувати електропостачання для жителів 4 населених пунктів на Донеччині. Знову зі світлом близька 7,3 тисячі родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для якнайскорішого відновлення енергопостачання прифронтового регіону, щойно це стає можливим.
За 11 березня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло в оселі жителів 4 населених пунктів Донецької області, повністю чи частково знеструмлених через обстріли. 7330 родини знову можуть користуватися електрикою.
Бойові зіткнення на Донеччині тривають. Через постійні обстріли без світла поки що залишаються 113 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 382 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print