[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК повернув світло 5,4 тисяч родин на Донеччині

21.06.2022 в 14:18

Протягом доби спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково заживили 7 населених пунктів. Це дало змогу повернути живлення 5,4 тисячам родин. Енергетики продовжують працювати та повертати світло жителям Донеччини, що постійно страждають від обстрілів.
За 20 червня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося поновити електроживлення для жителів 7 населених пунктів Покровського, Бахмутського та Краматорського районів. Електропостачання знову отримують 5 466 родин. Найбільше – в Покровському районі.
Із них понад 4 тисячам клієнтів на важких Авдіївському та Бахмутському напрямках електроживлення, постраждале від обстрілів, було відновлене менш ніж за добу.
Бойові дії в регіоні, а відповідно й масштабні обстріли, – продовжуються. Лінії електропередач та електрообладнання постійно пошкоджуються, як і енергопідприємства. Буквально вчора відремонтовані та заживлені лінії сьогодні знову знеструмлюються. Тож ми просимо мешканців з розумінням ставитися до проблем з електроживленням.
Поки що без світла – 320 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 118 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.
Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print