Використання коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

24.11.2023 в 17:00

Наприкінці серпня Добропільська міська територіальна громада отримала субвенцію з державного бюджету за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії у сумі понад 40 мільйонів гривень. Завдяки цьому комунальні підприємства «Добропільська служба єдиного замовника», «Добропільський міський транспорт» та «Білицький міський парк культури та відпочинку» Добропільської міської територіальної громади поповнилися новою технікою, а саме: два сміттєвози, три екскаватори-навантажувачі, два фронтальні навантажувачі, автовишка та самоскид.

«Я вдячний обласній державній адміністрації, команді міської військової адміністрації та виконавчого комітету за злагоджену роботу. Завдячуючи цьому, ми першими в області змогли отримати кошти, виділені із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та реалізувати проєкт по закупівлі необхідної спецтехніки. Використання нової техніки дозволить забезпечити ефективне функціонування об’єктів комунального господарства, виконувати роботи з найменшими витратами, буде дуже необхідною для відновлення та покращення якості надання комунальних послуг мешканцям громади після нашої Перемоги», – відзначив очільник громади Андрій БОНДАРЕНКО.

Без такої спецтехніки, просто не обійтися при виконанні цілого ряду будівельних, навантажувально-розвантажувальних та транспортних робіт.