Виїзний прийом на території Гродівської селищної ради

22.10.2019 в 9:52

21 жовтня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в Гродівській селищній раді.

Олена Карабанова ознайомила громадян з діючим пенсійним законодавством, пояснила порядок обчислення пенсійного стажу, роз’яснила, що таке страховий стаж та який мінімальний страховий стаж потрібно мати для виходу на пенсію, розповіла про умови зарахування трудового стажу та умови виходу на пенсію за віком.

Також головний спеціаліст рекомендувала отримувати інформацію з питань пенсійного забезпечення з відомчого видання «Пенсійний кур’єр» та через Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.