Вручення Почесних грамот з нагоди відзначення Дня державного Прапора та Дня Незалежності України

23.08.2023 в 22:26

23 серпня, з нагоди відзначення Дня державного Прапора та Дня Незалежності України голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв вручив Почесні грамоти Покровської районної військової адміністрації співробітникам Покровського районного управління поліції, які проявили особливу мужність та відданість українському народу за віддану службу.
Захід розпочався з вшанування пам’яті захисників, які до останньої хвилини життя виконували свій обов’язок перед державою та суспільством. Попри гіркі втрати, поліцейські продовжують виборювати незалежність і свободу своєї країни.