Відповіді на хвилюючі питання під час «прямої» телефонної  лінії отримали жителі  Покровська та району

06.07.2020 в 14:03

03 липня 2020 начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Неля Вікторівна провела «пряму» телефонну лінію для мешканців м. Покровська та Покровського району.

Під час роботи  «прямої» телефонної лінії додзвонювачі цікавилися питаннями пов’язаними з перерахунком пенсій з 1 липня 2020 року, запровадженням «Електронної трудової книжки», автоматичним призначенням пенсії та порядком подання документів для призначення пенсії за віком, особливостями перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.

Начальник управління рекомендувала кожному в період карантину питання пенсійного забезпечення вирішувати дистанційно та користуватися онлайн сервісами Веборталу Пенсійного фонду України.