Відбувся відкритий фестиваль-конкурс вертепників та колядників

14.01.2020 в 14:58

11 січня 2020 року в м. Святогірськ Донецької області, на березі річки Казений Торець, в рамках культурно-мистецької акції «Різдвяний передзвін» четвертий рік поспіль відбувся відкритий фестиваль-конкурс
вертепників та колядників. Покровський район представляли народний хор «Перлина» Новоєлизаветівського сільського клубу (керівник Коверзай Тетяна Миколаївна) та народний вокальний ансамбль «Надія» Успенівського сільського клубу (керівник Іващенко Марія Вікторівна).
У святі взяли участь 27 творчих колективів та 40 майстрів декоративно- прикладного мистецтва з різних міст, районів та об’єднаних територіальних громад Донецької, Черкаської та Харківської областей.
Автобус для перевезення учасників самодіяльності надав благодійний фонд Бориса Колєснікова.