Відбулось районне свято до Дня працівників сільського господарства України

15.11.2019 в 17:22

15 листопада 2019 року в Новоекономічному центрі культури і дозвілля відбулось районне свято до Дня працівників сільського господарства України, під час якого працівників сільгосппідприємств Покровського району привітали заступник директора Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації Олександр Дзигім, голова Покровської районної ради Михайло Костюк, в.о. голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Романюк, голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Тетяна Скорик,.
В ході урочистостей кращих працівників було нагороджено Почесними грамотами Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації (3), Почесними грамотами Покровської райдержадміністрації та районної ради (49), Грамотами профспілки працівників агропромислового комплексу (6).
Для всіх присутніх була представлена запальна концертна програма з вокальних та танцювальних номерів колективів клубних закладів району.