[bvi]
  • Українська
  • English

В Покровскому районі відбулись заходів до Дня Героїв Небесної Сотні

21.02.2019 в 12:25

20 лютого 2019 року в Покровскому районі відбулась низка пам’ятних мітингів, інформаційних зустрічей та інших просвітницьких заходів до Дня Героїв Небесної Сотні, в яких взяли участь керівні працівники райдержадміністрації та районної ради, голови сільських та селищних рад, учні шкіл, громадськість, військові. Всього близько 60 заходів в яких взяло участь 1900 осіб.

В Удачненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.  відбувся урок-реквієм «Небесна Сотня. Герої не вмирають» за участі першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Зябрева.

В Гришинському навчально-виховному комплексі пройшов урок-реквієм «У їхніх серцях жила Україна» за участі заступника голови районної ради Надії Масло.

В Лисівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбувся урок-реквієм «Небесна Сотня. Герої не вмирають» за участі заступника голови районної ради  Володимира Руденка.

В Покровській центральній районні бібліотеці цього дня відбулась година-реквієм «Час плине, а пам’ять залишається…» для учнів старшої ланки, в заході взяла участь заступник голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко.

В Новоекономічній загальноосвітній школі відбувся виховний захід для учнів 8-11 класів «Небесна сотня – воїнів майдану».

print