В Покровській районній бібліотеці відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

30.09.2019 в 14:03

30 вересня 2019 року в Покровській центральній районній бібліотеці відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, в яких взяли участь голова Покровської районної ради Михайло Костюк,  в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Радченко, начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Червінчак, директор Покровської районної централізованої бібліотечної системи Наталія Літвінова, бібліотечні працівники центральної районної бібліотеки та сільських та селищних бібліотек-філій.

В ході урочистостей Михайло Костюк нагородив з нагоди професійного свята трьох працівників Почесними грамотами Покровської районної ради, грошовими винагородами та квітами, Наталія Червінчак – шістьох працівників – грамотами відділу культури Покровської райдержадміністрації та квітами.

Для всіх присутніх виступав народний вокальний ансамбль «Каlina Ukraine».