Урочистий захід до Дня Гідності та Свободи

21.11.2022 в 15:05

Сьогодні в. о. Голови Покровської районної ради Юрій СЕРЕДА взяв участь в урочистому заході до Дня Гідності та Свободи, який провели в Світлівській загальноосвітній школі Добропільської міської ради. Саме в цій школі навчався герой Небесної сотні Володимир НАУМОВ. Учні школи організували благодійну акцію по збору коштів для допомоги нашим військовим. За зібрані кошти вони придбали телескопічне обладнання для військових. Цей день, вони запам’ятають на все життя. Бо вони всі прагнуть одного нашої Перемоги.
Наші діти… Школярі … Але свідомість і патріотизм на такому рівні, що багатьом дорослим варто у них повчитись. Діти налаштовані допомагати. Вони шукають можливості та варіанти, запалюють дорослих своєю вірою в перемогу. У нас неймовірні діти. Ми пишаємося ними та їхніми вчителями! Наше молоде покоління заслуговує на найкраще життя та на мирне небо над головою!🇺🇦🇺🇦🇺🇦