Урочистий захід до Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України

23.08.2023 в 19:00

23 серпня 2023 року в Покровській районній військовій адміністрації відбувся урочистий захід до Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України. Голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв та в.о. голови Покровської районної ради Юрій Середа привітали державних службовців та нагородили Подякою і Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації, почесними грамотами Покровської райдержадміністрації, районної військової адміністрації та Покровської районної ради  з нагоди Дня Незалежності України і 100-річчя заснування Покровського району за плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків. До привітань та узагальнення важливості цих державних та національних дат долучились перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Колосов, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Рогоза та керівники структурних підрозділів. Присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв за Незалежність країни хвилиною мовчання.