Урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.2019 в 16:53

21 листопада 2019 року у всіх сільських та селищних радах Покровського району пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи, серед яких шкільні лінійки, мітинги, покладання квітів, флешмоби, уроки мужності та багато іншого.
Цього дня в Удачненській селищній раді відбувся урочистий мітинг до Дня Гідності та Свободи та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни. В заході взяли участь в.о. голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко, Удачненський селищний голова Валерій Дугельний, учні та вчителі школи.
Тетяна Радченко привітала присутніх зі святом та зазначила, що сьогодні визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.
В ході заходу всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та пам’ять воїнів, що і сьогодні у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави продовжують гинути на Сході України.