Участь в робочій нараді

11.08.2023 в 17:28

11 серпня 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із заступником Олександром Фоменко та начальником відділу з питань екології райдержадміністрації Інною Коваленко взяли участь в робочій нараді, яка пройшла під головуванням заступника голови облдержадміністрації Дениса Клюшнікова та за участю директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергія Натруса та начальника Сіверсько -Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергія Трофанчука. Розглядались питання про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 01.11.2021 № 1095/5-21 «Про затвердження заходів,спрямованих на визначення власників гідротехнічних споруд на території Донецької області» та вжиття заходів, спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобіганню їх виникненню внаслідок можливого пошкодження (руйнування) гідротехнічних споруд.