Участь в обласному урочистому заході з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства України

13.11.2019 в 17:09

13 листопада 2019 року в будинку культури шахтоуправління «Покровське» м. Покровськ відбувся обласний урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства України, в якому взяла участь делегація Покровського району.

В ході заходу аграріїв області вітали перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз та голова Донецької обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Андрій Попов.

Одних із кращих сільгосп працівників Покровського району було нагороджено Почесними грамотами Донецької обласної державної адміністрації (2) та Почесними грамотами Донецького облкому  профспілки працівників АПК (2).