Участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області

26.03.2024 в 21:30

26 березня 2024 року голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із заступниками в режимі відео конференції прийняв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області, яке проходило під головуванням голови регіональної комісії ТЕБ та НС, голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна.

Під час засідання Комісії були обговорені проблемні питання області, а саме: проведення основних заходів з запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь влітку 2024 року, продовження обов’язкової евакуації культурних цінностей з районів можливих бойових дій, організація облаштування, утримання та функціонування захисних споруд цивільного захисту.