Участь у засіданні Ради оборони Донецької області

28.09.2023 в 21:29

28 вересня 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаев взяв участь, в онлайн режимі, у засіданні Ради оборони Донецької області, яку провів в.о.голови Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації Ігор Мороз.
Головне питання — захист об’єктів критичної інфраструктури енергетичного сектору від російських атак.
Це серйозний виклик напередодні зими — ми добре пам’ятаємо, як росіяни намагалися знищити нашу інфраструктуру торік, і не маємо сумнівів, що спробують повторити це і цього року.
Усі нюанси обговорили з правоохоронцями, військовими та профільними департаментами ОВА — ухвалили рішення забезпечити додатковий інженерний і фізичний захист для вказаних об’єктів.
До прийдешньої зими маємо бути готові у всіх аспектах — над цим постійно працюємо.