Участь у меморіальному заході до Дня Чорнобильської трагедії

26.04.2024 в 12:30

26 квітня 1986 року відбулася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС. Ця подія стала трагедією глобального масштабу, що поставила під загрозу життя та здоров’я мільйонів людей.
Вже протягом понад трьох десятиліть слово «Чорнобиль» викликає біль та скорботу в серцях мільйонів українців. Воно асоціюється зі смутком та тугою за тими, хто став жертвами неконтрольованої сили мирного атома.
З нагоди 38 річниці з Дня Чорнобильської трагедії в м.Покровськ пройшов меморіальний захід, участь у якому прийняли начальник Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв, керівництво Покровської міської військової адміністрації, представники силових структур, місцеве відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», а також активні мешканці міста та родини загиблих.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку, усі присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів та жертв атомної катастрофи.