Вшановано пам’ять загиблому правоохоронцю

22.08.2019 в 14:59

22 серпня 2019 року в смт. Новоекономічне (Новоекономічної селищної ради) до Дня пам’яті загиблих правоохоронців, за ініціативи голови Громадської організації “Асоціація ветеранів МВС України” Олександра Іващенко було вшановано пам’ять дільничного інспектора Генадія Єжова, який загинув в смт. Новоекономічне під час виконання службових обов’язків.
В заході взяли участь голова Покровської районної ради Михайло Костюк , виконуюча обов’язки голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Покровського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області майор поліції Юрій Кондрацький, дочка загиблого Тетяна, рідні, друзі та колеги загиблого.
Присутні поклали квіти до пам’ятника загиблого та вшанували хвилиною мовчання тих, хто не повернувся додому зі служби.