Урочиста зустріч голови облдержадміністрації Павла Кириленка з провідними спортсменами та тренерами регіону

02.08.2019 в 9:51

02 серпня 2019 року в м. Краматорську відбулася урочиста зустріч голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з провідними спортсменами та тренерами регіону.  На захід були запрошені голова Покровської районної адміністрації А.В.Шишко та видатний гирьовик Покровського району Леон Білицький. Останньому  очільник Донеччини вручив сертифікат на отримання одноразової грошової допомоги у розмірі 6000 грн. Начальник управління фізичної культури та спорту також привітав спортсменів та їх тренерів , побажавши їм вдалих виступів на міжнародних змаганнях.