Участь у семінарі

23.05.2019 в 14:02

З метою забезпечення надання якісних адміністративних послуг, підвищення кваліфікації працівники Центру надання адміністративних послуг при Покровській районній державній адміністрації Донецької області  (начальник ЦНАПу Кузнецова Т.С.,адміністратор  Бондаренко О.М.) 23.05.2019р. прийняли участь у семінарі, який проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області з питань прийняття документів для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіт та фізичних-осіб підприємців та видачі результатів, були обговорені новації в законодавстві з вищезазначених питань та порядку їх застосування на практиці та методи  взаємодії з державними реєстраторами.