Сергій Савчук: Ощадбанк відновлює видачу “теплих кредитів” для ОСББ

14.08.2019 в 13:39

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених Урядом 380 млн грн для утеплення ОСББ.

Таким чином, 3 державні банки – Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк – знову видають «теплі кредити» для ОСББ.

Це унікальна можливість для ще близько 3 тисяч ОСББ (понад 230 тис. родин) у ц.р.:

• залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів»;

• одержати до 70% відшкодування із держбюджету;

• отримати додаткові компенсації із місцевих бюджетів;

• заощаджувати 50% і більше на комунальних послугах;

• підвищити вартість квартир в утеплених багатоповерхівках в середньому на 30%;

• жити в теплі та комфорті.

Нагадуємо, що для отримання відшкодування усі ОСББ мають подати до банків підтвердні документи та акти виконаних робіт до 30 листопада цього року.

«Тому, шановні голови ОСББ, не гайте часу, а вже зараз подавайте заявки в Ощадбанк, Укргазбанк і ПриватБанк та готуйтеся до опалювального сезону!», – повідомив С.Савчук.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Старт 2-ї хвилі державної підтримки для ОСББ: ще 70 обєднань залучили понад 25 млн грн «теплих кредитів» за тиждень

Минулого тижня ще 70 ОСББ залучили більше 25 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Така можливість з’явилася завдяки виділенню Урядом додаткових 380 млн грн на стимулювання утеплення ОСББ. Це у 2 рази перевищує обсяг коштів для підтримки ОСББ у рамках 1-го траншу фінансування у 2019 році (190 млн гривень).

Враховуючи активність ОСББ у попередні роки, найближчим часом очікується надходження чималої кількості заявок щодо «теплих кредитів».

Нагадуємо, що «теплі кредити» для ОСББ надають:

– Ощадбанк;

– Укргазбанк;

– ПриватБанк.

Загалом у ц. р. вже понад 1200 ОСББ отримали в банках близько 450 млн грн «теплих кредитів».

Окрім державного відшкодування, ОСББ можуть отримати додаткові компенсації у рамках понад 100 місцевих програм «теплих кредитів» (http://saee.gov.ua/uk/programs/map).

«Отже, шановні голови ОСББ, поспішайте скористатися державною програмою, щоб впровадити усі необхідні енергоефективні заходи та надати до банків підтвердні документи (акти виконаних робіт) до 30 листопада цього року!», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Управління комунікації та звязків з громадськістю