Проведено інформаційний захід на тему “Життя на продаж”

29.07.2019 в 13:09

29 липня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Покровського РЦСССДМ Павленко Вікторією проведено інформаційно – просвітницький захід щодо протидії торгівлі людьми на тему «Життя на продаж» серед підлітків та молоді Лисівської сільської ради. В заході взяли участь особи віком від 14 до 35 років.

В ході зустрічі, яка відбулася на базі Лисівської сільської ради присутнім розповіли з якою метою здійснюється торгівля людьми та про найпоширеніші шахрайські схеми експлуатації дитячої праці. Дізналися які способи вербування використовують злочинці, можливі наслідки та заходи безпеки в повсякденному житті. До уваги присутніх був запропонований документальний фільм «Станція призначення – життя», який дав змогу більше дізнатися про дану проблему.

Основною метою зустрічі було донесення до молодого покоління думки про те, що людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!