Міністерство юстиції України запровадило нову кампанію “Чесна платіжка” в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО”

30.07.2019 в 10:00

Зразок звернення

(вказати найменування органу місцевого самоврядування)

(зазначити поштову адресу органу місцевого самоврядування)

(вказати ПІБ споживача)

(зазначити поштову адресу споживача)

(вказати контактний номер телефону,

адресу електронної пошти споживача)

Звернення

про виконання рішення Уряду щодо перерахунку цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення з урахуванням  граничних цін/тарифів на зазначені послуги

Рішенням Уряду України від 26 червня 2019 року[1] (далі – Рішення Уряду) встановлено на опалювальний сезон 2019/20 такі граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:

з постачання теплової енергії: у разі оснащення приладами обліку – 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності приладів обліку – 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням податку на додану вартість);

з постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води – 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності рушникосушильників – 75,74 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість).

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування міст обласного значення та м. Києва доручено вжити             заходів до неухильного дотримання вимог визначених Рішенням Уряду, та забезпечити здійснення перерахунку цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення до 1 вересня           2019 року.

Крім того органам місцевого самоврядування міст, які є адміністративними центрами районів, міст районного значення, селищ рекомендовано під час встановлення відповідних цін/тарифів для населення на опалювальний сезон 2019/20 років використовувати розміри цін/тарифів, визначені Рішенням Уряду.

У зв’язку з викладеним, прошу:

Відповідно до Рішення Уряду здійснити перерахунок цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води з урахуванням граничних цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води для населення на опалювальний сезон 2019/20 років.

Про результати розгляду звернення прошу повідомити мене                                       в строки, визначені чинним законодавством, на адресу:___________________________________________________________.

(поштова адреса або адреса електронної пошти)

_________________             ____________                    _______________

(Дата)                                      (Підпис)                                                (ПІБ)

[1] Постанова Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560   «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг»

Зразок звернення

(вказати найменуваннятеплопостачальної організації)

(зазначити поштовуадресу теплопостачальної організації)

(вказати ПІБ споживача)

(зазначити поштову адресу споживача)

(вказати контактний номер телефону, адресу електронної пошти споживача)

Звернення

ПостановоюКабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних» (далі – постанова) запроваджено державне регулювання цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення міст обласного значення та м. Києва.

Так, постановою установлено на опалювальний сезон 2019/20 року такі граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:

Оплата населенням міст обласного значення та м. Києва послуг з постачання теплової енергії і постачання гарячої води здійснюється з урахуванням встановлених відповідними органами місцевого самоврядування цін/тарифів, які не перевищують зазначені граничні ціні/тарифи.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування міст обласного значення та м. Києва доручено, зокрема, забезпечити здійснення перерахунку цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення до 1 вересня 2019 року.

Поточніціни/тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої водидля населення є більшими за встановлені постановою граничні ціни/тарифина зазначені послуги.

Враховуючи викладене, прошу:

Здійснити перерахунок цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і послуг з постачання гарячої води на опалювальний сезон 2019/20 року згідно з вимогамипостанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних».

За результатами розгляду цього звернення прошу інформувати мене в строки/терміни, визначені чинним законодавством.

____________________                     _______________             ______________

(Дата)                                                                        (Підпис)                                                           (ПІБ)