Кущовий семінар за участю фахівців відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

24.05.2019 в 9:36

23.05.2019 року в конференц-залі Покровської районної ради відбувся кущовий семінар за участю фахівців відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

У семінарі приймали участь  спеціалісти відділів державної реєстрації актів цивільного стану м.Авдіївка, м. Добропілля, м. Мирноград, м. Новогродівка, м. Покровськ, м . Селидове, Добропільського, Покровського, та Мар»їнського районів а також посадові особи виконавчих комітетів місцевих рад, які виконують делеговані повноваження щодо державної реєстрації актів цивільного стану.

На семінарі були розглянуті наступні питання:

– порядок ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання;

– порядок державної реєстрації народження;

– порядок державної реєстрації смерті;

– порядок державної реєстрації шлюбу;

– обговорення та тестування з питань державної реєстрації актів цивільного стану.

Робота була плідною та конструктивною.  Присутні отримали  повні та вичерпні відповіді щодо застосування законодавства з державної реєстрації актів цивільного стану.

Присутнім були надані інформаційні буклети, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО».