У Покровському районі відзначили День Конституції України

26.06.2020 в 12:39

26 червня 2020 року напередодні Дня Конституції України в Покровському районі відбулись урочистості, в ході яких голова райдержадміністрації Андрій Бондаренко, голова районної ради Михайло Костюк, заступник голови райдержадміністрації Сергій Новіков, заступники голови районної ради Володимир Руденко, Надія Масло та керівник апарату райдержадміністрації Світлана Рогоза привітали всіх присутніх з 24-ю річницею Основного Закону України, та побажали міцного здоров’я, добробуту і затишку у родинах, високих досягнень, успіхів у праці і нових звершень.

В ході свята за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди святкування 28 червня 2020 року Дня Конституції України 13 працівників райдержадміністрації було нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації, 2 працівників Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації, Донецької військово-цивільної адміністрації та квітами.

Захід відбувся з дотриманням Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».