Святковий захід «Від серця до серця»

28.11.2019 в 16:05

28 листопада 2019 року напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю в рамках Комплексної цільової програми «Піклування» у кафе Миколаївської сільської ради відбувся святковий захід «Від серця до серця», на який було запрошено людей з інвалідністю з Миколаївської, Іванівської, Лисівської та Михайлівської сільських рад.
В заході взяли участь заступник голови Покровської районної ради Володимир Руденко, Миколаївський сільський голова Дмитро Федаш, Лисівський сільський голова Юлія Кабанець, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Іжак, голова профспілкового комітету працівників агропромислового комплексу Тетяна Скорик, голова Покровської міськрайонної організації «Товариство Червоного Хреста України» Людмила Полтавченко та заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та голова громадської організації «Покровська районна організація осіб з інвалідністю» Катерина Сахарова.
Всі присутні привітали людей з інвалідністю, на долю яких випали нелегкі випробування, висловили їм найтепліші слова підтримки та вдячності. В ході привітань Володимир Руденко підкреслив що, ці люди є взірцем стійкості, мужності і незламності духу та зазначив, що районна влада й надалі буде вирішувати всі питання соціального захисту своїх мешканців, плідно співпрацюючи з громадською організацією «Покровська районна організація осіб з інвалідністю».
Після вітань особам з інвалідністю вручили продуктові набори та представили святкову розважальну програму, яку організував творчий колектив Миколаївського сільського клубу, а також свої виступи продемонстрували і самі люди з інвалідністю, що були присутні на заході.