Сімейними лікарями прийнято участь у щорічній конференції

11.11.2019 в 10:13

З метою забезпечення  безперервного професійного розвитку лікарів  закладів охорони здоров’я Покровського району чотирьох сімейних лікарів комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» було відряджено у м. Святогірськ  Донецької області для прийняття участі в щорічній конференції «Святогірські читання в сімейній медицині», яка відбулася 07-08 листопада 2019 року.

У ході конференції були розглянуті питання діагностики та лікування найбільш поширених захворювань у практиці сімейного лікаря,  щодо співпраці первинної ланки надання медичної допомоги та служби екстреної медицини, а 08 листопада відбувся телеміст з Казахстаном  для вивчення досвіду впровадження служби патронажних сестер.

Конференція була змістовною і корисною, та надала змогу лікарям отримати нові знання та збагатити свій досвід, які будуть використані при наданні медичних послуг мешканцям району.