[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для 2,5 тисяч родин повернув світло ДТЕК Донецькі електромережі

09.02.2024 в 13:25

За добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових відновити електропостачання 1 населеного пункту, знеструмленого через обстріли. Знову підключені до електрики домівки 2,5 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 8 лютого фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання ще 1 населеного пункту. В домівки 2 530 родин повернулося світло.

Важка ситуація на Донеччині зберігається. Тривають обстріли. За інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна, за останню добу населені пункти області ворог обстріляв 13 разів.

Через постійні обстріли ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 716 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print