Сесія районної ради

04.02.2020 в 16:27

04 лютого  2020 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови Покровської районної ради Михайла Костюка відбулась чергова тридцять п’ята сесiя Покровської районної ради VII скликання.

На початку засідання Михайло Костюк від себе та від імені усього депутатського корпусу районної ради привітав голову Покровської районної державної адміністрації Андрія Бондаренка із призначенням на займану посаду та побажав здоров’я, благополуччя, наснаги у подальшій роботі.

Також, щирі вітання та квіти з нагоди дня народження отримала заступник голови районної ради Надія Масло.

В ході сесії обранці району внесли зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2020 рік та до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2020 рік», а також заслухали звіт про роботу Покровської райдержадміністрації за 2019 рік , звіт по виконанню районного бюджету за 2019 рік та виконання   Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки.