Робоча  зустріч  з представниками італійської гуманітарної організації INTERSOS

26.07.2023 в 16:18

Покровська  районна  військова  адміністрація  продовжує  налагодження   стосунків   та  співпраці  з  благодійниками. Голова Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із заступником Олександром Фоменком провели  робочу  зустріч  з представниками італійської гуманітарної організації INTERSOS. Ця організація працює на передовій у серйозних надзвичайних ситуаціях, щоб негайно надати допомогу жертвам війни, насильства та стихійних лих.
Благодійна  організація   підтримує  населення,  яке  постраждало  від військових   дій  на  Україні, залучається   до  комплексного вирішення їх  проблемних  питань та  налагоджує  дієву допомогу.  Обговорили    питання  про   співпрацю та  взаємозв’язок  з Мар’їнською, Очеретинською, Авдіївською та Курахівською територіальними  громадами  Покровського  району.