Робоча онлайн-нарада

05.07.2023 в 7:06

05.07.2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв провів робочу онлайн-нараду за участі начальників сільських, селищних, міських військових адміністрацій Покровського району та представника Покровського РТЦК та СП. В ході наради були розглянуті питання: мобілізаційної роботи, про надання інформації щодо стану забезпечення та використання релігійними організаціями культових споруд, майна, земельної ділянки на території Покровського району, про стан виконання протокольних рішень засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області, про використання земель сільськогосподарського призначення та раціональне використання землі (ріллі) під урожай 2023 року.