Робоча нарада

18.06.2021 в 9:10

17 червня 2021 року у приміщенні будинку народної творчості с.Гродівка відбулася робоча нарада під керівництвом заступника голови  районної державної адміністрації Володимира КОЛОСОВА, за участю в.о. начальника управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Надії МАСЛО, головного спеціаліста відділу з питань земельних відносин та агропромислового розвитку управління Ірини КОЗИНЕЦЬ, керівників Гродівської та Мирноградської територіальних громад, керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації, управління Держпраці в Донецькій області, податковою службою та представниками сільськогосподарських підприємств. В ході наради обговорилися питання взаємодії районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування Покровського району в умовах децентралізації та реформування територіальної організації виконавчої влади, проведення інвентаризації сільськогосподарських земель, тіньової зайнятості у сільськогосподарській діяльності, порушень у сфері земельного законодавства, наповнення місцевих бюджетів.