Пункти незламності в Покровському районі працюють та готові до будь-яких надзвичайних ситуацій.

29.11.2022 в 21:40

Сьогодні перший заступник голови Покровської райдержадміністрації, районної військової адміністрації Володимир Колосов, разом з заступником голови райдержадміністрації Олександром Фоменко та в.о. голови Покровської районної ради Юрієм Середою відвідали пункти незламності в Добропільській, Очеретинській, Удачненській та Гродівській територіальних громадах та впевнились в їх цілодобовій роботі. Всі пункти незламності забезпечені генераторами, тепловими гарматами, буржуйками, аптечками, що дає змогу в будь-який час мешканцям громад прийти, випити гарячого чаю, зігрітися, відпочити та зарядити мобільні пристрої.

Разом ми все подолаємо. Перемога за нами 🇺🇦